Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

List Komendanta ZS "Strzelec"

Warszawa  27.09.2014

 

Pan Inspektor

 Marcin Waszczuk

 Komendant Główny

 ZS „Strzelec” OSW

 

Szanowny Panie Inspektorze!

 

Ostatnio aż dwukrotnie podano Pańskie nazwisko, jako Komendanta Głównego Związku Strzeleckiego „Strzelec” Było to w Telewizji Republika, w związku z rocznicą Powstania Warszawskiego oraz w informacjach na temat Obrony Terytorialnej w Świdniku. Ponadto niejaki Pan Klasa wypowiadał się w Telewizji Republika, jako przedstawiciel naszego Związku. Ma ten Pan na razie szczęście, że nie wiem, kim On jest, gdyż Go nie znam. Pana jednak zawsze starałem się traktować poważnie, jako Kolegę- Strzelca i Komendanta innego Związku Strzeleckiego. Rok temu w Dąbrowie Leśnej- Łomiankach, spotkałem się, ze swojej inicjatywy zresztą, z Panem i innymi przedstawicielami innych Związków na zebraniu mającym na celu odrodzenie Federacji Związków i Drużyn Strzeleckich. Miałem wrażenie, że i Pan traktuje mnie i ZS „Strzelec” poważnie. Uprzedzam jednak Pana i jednocześnie wszystkich innych Kolegów Strzelców, że następne wykryte przeze mnie próby podszywania się pod członka, lub nawet Komendanta ZS „Strzelec” będą skutkowały skierowaniem sprawy do Prokuratury. O tym całym pożałowania godnym fakcie powiadamiam wszystkie dostępne mi media.

 

KOMENDANT GŁÓWNY ZS STRZELEC

(-) Bryg. ZS Krzysztof Wojewódzki

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015