Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strzelec uczy ratować - Obwód 4100

W minioną niedziele Strzelcy Obwodu 4100 Wielkopolska uczestniczyli w kursie pierwszej pomocy, który pozwolił na zapoznanie się z tym ważnym tematem jakim jest ratowanie ludzkiego życia.

Wszyscy uważnie wsłuchiwali się w słowa instruktora by następnie przenieść teorie na praktykę. Każdy z kursantów został zapoznany z aspektami prawnymi, nauczył się przeprowadzać RKO u dorosłych i dzieci oraz obsługi AED, opatrywani ran, a także postępowania przy złamaniach, oparzeniach, odmrożeniach, epilepsji, urazach kręgosłupa          i klatki piersiowej.

Po kilku godzinnym szkoleniu wszyscy otrzymali certyfikaty odbycia Kursu Pierwszej Pomocy.

 

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015