Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

100 Lecie POW w LXXII LO w Warszawie

 100 Lecie POW w LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.
W dniu 22.10.2014 na terenie LXXII LO im gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.odsłonięto tablicę upamiętniającą 100 rocznicę powołania Polskiej Organizacji Wojskowej. Strzelcy z JS1472 na zaproszenie Burmistrza Dzielnicy Praga Południe pełnili wartę honorową (dowódca warty Dominik Połujański, wartę pełnili strzelcy Arkadiusz Nikiel i Krzysztof Krawczyński), pomagali delegacjom podczas składania wieńców. W uroczystości uczestniczyło ok. 70 strzelców i kandydatów do jednostki z 3 klas wojskowych.

Na terenie szkoły pod dowództwem st insp Roberta Edelwajna przeprowadzono szkolenia linowe dla strzelców JS1472

Zdjęcia z obchodów

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015