Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie Kursu Podoficerskiego

W dniach 05- 07 .12. 2014, w Łomiankach, Dąbrowie Leśnej i na polanie Opaleń odbyły się manewry Strzelców z Obwodu Mazowieckiego i Łódzkiego ( około 100 osób) oraz egzamin Kursu Podoficerskiego. W niedzielę- 7 grudnia nasz obóz zakończyliśmy Mszą Świętą w Katedrze Wojska Polskiego w Warszawie przy ul. Długiej oraz uroczystością zaprzysiężenia 24 Kandydatów na Strzelców. Przy tej okazji wręczono Brązowe Medale za zasługi dla Strzelca trzem wyróżniającym się uczestnikom tegorocznej- jubileuszowej „Kadrówki” Starszemu Strzelcowi Adrianowi Krawczykowi, Starszemu Strzelcowi Andrzejowi Rupniewskiemu i Starszemu Strzelcowi Damianowi Szmitowi. Wszyscy trzej ze zwycięskiej Drużyny złożonej ze Strzelców z JS1405.

Przyznano następujące awanse:

Na stopień starszego Sierżanta- Daniel Pieczychlebek

Na stopień Sierżanta: Mariusz Kostaniak i Łukasz Rogalski.

Na stopień Drużynowego: Piotr Gryboś, Jan Piotrowski, Sebastian Tokarski i Kamil Ciok.

Na stopień Sekcyjnego: Artur Borysik, Piotr Skoniecki, Rafał Pękul, Konrad Rogalski, Mateusz Wyłupek, Dawid Żołnierzak, Tomasz Kwiecień

 

Na stopień Starszego Strzelca: Natalia Jeznach, Piotr Zasiewski, Paweł Paluch, Marcin Czajka, Sebastian Wieczorek, Magdalena Waligóra i Patrycja Mirecka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015