Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej Klas Mundurowych

W dniach 15 – 17 kwietnia odbędzie się Turniej Klas Mundurowych Turniej odbędzie się na terenie Gminy Trzebinia Tegoroczny turniej organizowany pod patronatem Związku Strzeleckiego „Strzelec”

Konkurencje turniej obejmują aktywności z obszaru tzw. sportów wymagających ponadprzeciętnych umiejętności, mają charakter pracy zespołowej i wymagają
od uczestników spełnienia następujących warunków:

  • Odporności fizycznej i psychicznej,
  • Podejmowania decyzji, wykazania się umiejętnościami przywódczymi oraz pracy w zespole, improwizacji i walki do końca w sytuacjach trudnych.

Konkurencje odbywają się niemal bez przerwy, w każdych warunkach atmosferycznych.

 Wszyscy chętni proszeni są o zapoznanie się z regulaminem, oraz wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia można też wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , ważne żeby w zgłoszeniu znalazły się wszystkie informacje, które zawarte są w formularzu.

Czas zgłoszeń do 5 kwietnia 2015 roku.

 

Formularz do zapisu

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015