Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marsz Szlakiem Powstania Styczniowego

Od piątku do niedzieli trwały największe w Polsce Centralne Obchody 152. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. 

Marsz rozpoczęły się w piątek uroczystości w Szydłowcu. W sobotę już po raz 22 z Suchedniowa wyruszył Marsz Powstańczy. Wzięło w nim udział około 300 osób, w większości członków Zwiazku Strzeleckiego "Strzelec" i pozostalych organizacji ruchu strzeleckiego. 

Pododdziały wizytował gen rez. prof. Bogusław Pacek, pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. organizacji paramilitarnych.  


Związek Strzelecki "Strzelec" 2015