Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wakacyjne manewry w Jastrzębiej Górze

JS1408 Kampinos im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich ogłasza nabór na manewry wakacyjne w Jastrzębiej Górze! Manewry będą trwały 10 dni, zaczynają się 20.07.2015 a kończą 30.07.2015. Z powodu tego że w ubiegłym roku 7 dniowe manewry były za krótkie aby przeprowadzić wszystkie zaplanowane zajęcia w należyty sposób i musiały być skracane w tym roku przedłużamy o trzy dni.

Co w planie?
1. Zajęcia teoretyczne z terenoznawstwa
2. Zajęcia z regulaminów Strzeleckich oraz Wojskowych
3. Musztra podstawowa oraz zaawansowana
4. Samoobrona, walka wręcz oraz walka bronią
5. Zajęcia Inżynieryjno-Saperskie
6. Taktyka zielona oraz taktyka czarna
7. Marsz wytrzymałościowy na dystansie do 50 kilometrów
8. Dwu lub trzy dniowa zabawa terenowa z użyciem pirotechniki na terenie helskiego poligonu(możliwe że z udziałem sprzętu desantowego 43 Batalionu Saperów MW)
9. Odwiedziny w Jednostce 43 Batalionu Saperów MW
10. Wspólne działania z w/w 43 Batalionem przy użyciu sprzętu naziemnego oraz nawodnego

Koszta 10 dniowego pobytu nie powinny przekroczyć 700 złotych-w cenie będzie zakwaterowanie w pokojach oraz śniadanie, a także obiad.

Rozważamy także tańsze opcje takie jak bytowanie pod namiotami przez 10 co zredukuje koszta do 400 złotych, a także skorzystanie z gościnności 43 Batalionu Saperów MW.

Redukcja kosztów zależna jest od ilości zgłoszeń.
Przewidzieliśmy miejsce na manewrach dla 60 osób tak więc prosimy dowódców jednostek o zgłaszanie się do 25 marca 2015 roku.

Dowódca JS1408 Kampinos 
im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich
st. sierż. Daniel Pieczychlebek


Związek Strzelecki "Strzelec" 2015