Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obchody 70 rocznicy Wyzwolenia Poznania

Strzelcy i kandydaci jednostek z Obwodu Wielkopolskiego uczestniczyli w zabezpieczeniu rekonstrukcji walk o Poznań. Młodzież z JS 4110 Poznań, JS 4111 Luboń, JS 4130 Jarocin, JS 4141 Kalisz i JS 4150 Konin w swoim wolnym czasie postanowiła pomóc organizatorom całego przedsięwzięcia.

Wśród wykonanych zadań można wymienić - ogrodzenie terenu, budowa pozycji dla rekonstruktorów, zabezpieczenie terenu inscenizacji przed ingerencja osób postronnych.

Strzelcy zaprezentowali się również podczas 70 rocznicy Wyzwolenia Poznania wystawiajac Oddział Reprezentacyjny Obwodu Wielkopolskiego ZS"S". 


Związek Strzelecki "Strzelec" 2015