Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielkanoc 2015

„Chrystus zmartwychwstał, alleluja!”

„Prawdziwie zmartwychwstał, alleluja!” 

        W niedzielny, wielkanocny poranek, spotykamy się z Panem Jezusem Zmartwychwstałym. Wówczas zapominamy o swoich kłopotach i zmęczeniu. Dla chrześcijanina, który wierzy w zmartwychwstanie Chrystusa, wierzy w Tajemnicę Wielkiej i Świętej Nocy, która wszystko przeobraża i odnawia, jest to najpiękniejszy dzień. Początek i Koniec. Wszystko dla człowieka zaczyna się od nowa. W ten dzień otwieramy nową kartę naszego życia.

        Radując się, że Chrystus Pan prawdziwie zmartwychwstał, pragnę życzyć Wam Drodzy Strzelcy i Waszym Bliskim pięknych i spokojnych świątecznych dni, dużo zdrowia, pogody ducha oraz błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pełnych autentycznej wiary, niezłomnej nadziei, żarliwej miłości.

 

Z kapłańskim błogosławieństwem i strzeleckim pozdrowieniem

 

ks. kpt. Grzegorz Idzik

kapelan Związku Strzeleckiego "Strzelec"

 

Wielkanoc A.D. 2015

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015