Lipcowe ćwiczenia

JS2104 Skarżysko-Kamienna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

lipcowe

15.07.2018r. JS 2104 Skarżysko-Kamienna. Organizator kpt. ZS Jacek Bilski, instruktor sierż. ZS Tomasz Dąbczyński, zaproszeni uczestnicy JS 2160 Końskie, JS 2105 Kielce. Po przybyciu przejście na punkt szkoleniowy, gdzie zapoznano uczestników z zasadami poruszania się podczas marszu ubezpieczonego. Odbyło się ćwiczenie pokonywania odcinka z podziałem na funkcje w drużynie.Strzelcy zapoznali się z procedurami przeszukiwania osób na checkpoincie. Następnie odbył się przemarsz marszem ubezpieczonym do punktu zadaniowego. Jednym z puntów ćwiczenia było wykonanie checkpointu, ubezpieczenie i wystawienie posterunków ogniowych. Reakcja na kontakt ogniowy z przeciwnikiem atakującym punkt kontrolny. fot. Michał Wójtowicz