Wspólnie do celu

brzezinyW piątek 28.06 bieżącego roku Nasi strzelcy - uczniowie grupy mundurowej wybrali się na zawody strzeleckie "Wspólnie do celu" o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach. Zawody odbywały się na strzelnicy w Ozorkowie. Uczestniczyło w nich łącznie ponad 30 osób: Przedstawiciele Urzędu Miasta w Brzezinach, Starostwa Powiatowego, Harcerzy, Strzelców, Straży Pożarnej oraz Policji.

Wśród Strzelców wyróżnił się uczeń naszego Liceum uzyskując 89 punktów iosiągając 2 miejsce na zawodach. Było to jak powiedział Komendant 'pozytywne zaskoczenie dla wszystkich zgromadzonych'. Wśród naszych uczniów najlepsi byli Marcin Balcerak- 89 punktów, Roman Wosik- 74 punkty, Daniel Góralczyk 66 punktów. W klasyfikacji drużynowej zajęli oni 3 miejsce. Uczniowie pierwszy raz brali udział w strzelaniu z broni palnej i zaprezentowali się bardzo dobrze.