Powstaje nowy ośrodek szkoleniowy

Wydarzenia
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
W dniu 30 maja br. została podpisana umowa dzierżawy pomiędzy Skarbem Państwa (Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Panstwowe reprezentowanym przez Nadleśnictwo Pisz a Związkiem Strzeleckim "Strzelec". Fakt ten stanowi rozpoczęcie działaności naszego ośrodka szkolenia w Piszu,
Uroczystego podpisania umowy dzierżawy dokonali Nadleśniczy Nadleśnictwa w Piszu Pan Robert Trąbka i Szef Szkolenia Związku Strzeleckiego Strzelec Brygadier Robert Edelwajn w asyscie starszego inspektora Pawła Kaczmarka, Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i młodszego Inspektora Marcina Kwiatkowskiego, Dowódcy Jednostki strzeleckiej w Piszu Ogromne podziekowania młodszemu inspektorowi Marcinowi Kwiatkowskiemu za wytrwałośc w dążeniu do podpisania umowy dzierzawy z nadlesnictwem.
Przed nami kolejny etap szkoleń specjalistycznych, ,obozów i manwerów Ogólno-Polskich.
Wszelkich informacji udziela Brygadier Robert EDELWAJN jako  komenda główna zarządca osrodka szkolenia  w Piszu, turnusów, obozów jak i całego funkcjonowania działaności tego osrodka.