Wyróżnieni przez Parlament

Wydarzenia
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Podczas uroczystości w Sejmie, Komendant Główny Związku Strzeleckiego „Strzelec” brygadier Krzysztof Wojewódzki i Szef Sztabu Związku, Paweł Baca otrzymali 10 X 2019 medale z okazji 450-lecia Unii Lubelskiej oraz listy gratulacyjne z rąk Pani Wicemarszałek Małgorzaty Gosiewskiej. Nasi dowódcy, jako jedynie przedstawiciele działających w Polsce związków strzeleckich, zostali wyróżnienia za ich wieloletnią działalność pro-obronną wśród młodych ludzi.

medal

Wyróżnienia otrzymał też Combat- Alert w osobach Marcina Korowaja i Mateusza Jóźwiaka a także Prezes FIA. Parlamentarzyści pamiętali również o licznych oficerach z poszczególnych WKU, pani dyrektor Agnieszce Kaczyńskiej z wołomińskiej szkoły prowadzonej przez Płocki Uniwersytet Ludowy, a także Dyrektorce szkoły w Piszu.