Władze Naczelne

Managed hal bother resist nights slavery unconscious

Władze Naczelne
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Komenda Główna

Komendant Główny- Brygadier ZS Krzysztof Wojewódzki

Szef Sztabu –Brygadier ZS Paweł Baca

Szef Wydziału Szkoleń- Brygadier ZS Robert Edelwajn

Szef Wydziału Organizacyjnego - Starszy Inspektor ZS - Pułkownik Juliusz Wilczewski

Główny Kwatermistrz Kapitan ZS Anna Krakowiak

Szef Wydziału Operacyjnego- Inspektor ZS Ireneusz Jastrzębski

Administrator Strony Internetowej- Młodszy Inspektor ZS Piotr Korycki

Sierżant ZS Krzysztof Kretowicz

Podporucznik ZS Marcin Kantorski

Chorąży ZS Marek Lazurek

Ewelina Żywicka

Starszy Inspektor ZS Krzysztof Grabiec

Podporucznik ZS Włodzimierz Staszak

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej St. Insp. Paweł Kaczmarek

OKRĘG PÓŁNOCNY

Obwód JS3300- Kujawsko- Pomorski

JS3301, Klasy mundurowe LO.III w Grudziądzu - Kapitan ZS Piotr Pik

Zastępca d.s. Logistycznych- Chorąży ZS Piotr Motyl

JS3320- Tuchola- Podporucznik ZS Grzegorz Piłat

Skarbnik - Sierżant ZS Waldemar Ptak

                                        

OKRĘG WSCHODNI

Komendant Okręgu

Kapitan ZS Paweł Rosiński

Obwód Warmińsko-Mazurski

JS3201- Pisz- Młodszy Inspektor ZS Marcin Kwiatkowski

Obwód JS1100- Podlaski

Ciechanowiec

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych-

Inspektor ZS Eugeniusz Święcki

Obwód JS1200- Łódzki

Komendant- Podporucznik Jacek Hornik

 Chorąży Bartłomiej Lewandowski

JS1257 Łódź- Chorąży ZS Michał Soboń

JS1201- Brzeziny- Sierżant ZS Emilia Pązik

Zastępca  Komendanta ds. Logistycznych

Młodszy Inspektor ZS Damian Nockowski

JS1202- Zgierz- Chorąży ZS Adrian Kominiak

Chorąży ZS Miłosz Zdziarski

JS1204- Pabianice- Podporucznik ZS Łukasz Łoboda

Chorąży ZS Katarzyna Banaszkiewicz

JS1211- Aleksandrów Łódzki- Starszy Inspektor ZS Eugeniusz Szczepański

JS1212 - Aleksandrów Łódzki. – Młodszy Inspektor ZS Jacek Miżejewski

JS1203- Głowno- Chorąży ZS Emil Banucha

JS4143- Błaszki- Sierżant ZS Michał Giejko

Adam Przepałkowski- 0-603888143

Obwód Lubelski JS1300

Komendant - Starszy Inspektor ZS Józef Sidoruk

Obwód Mazowiecki JS1400

Komendant- Podporucznik ZS Zbigniew Antolak,

Szef Szkoleń Obwodu Mazowieckiego

Porucznik ZS Michał Malinowski- urlop do 01.09.2019,

JS 4142- Międzyborów- Chorąży ZS Dariusz Maliszewski

JS1401- Podporucznik ZS Marta Adamczewska – Dowódca JS z Warszawy i Pruszkowa

Komisja Rewizyjna

Zastępca - Starszy Sierżant ZS Arkadiusz Olszewski- Strzelecki Sąd Honorowy

Drużynowy ZS Radosław Pluciński- Strzelecki Sąd Honorowy

Drużyna Rembertów- Akademia Sztuki Wojennej

JS 1402 - Sierżant ZS Daniel Struk

Starszy Strzelec ZS Mateusz Rochowicz - Komisja Rewizyjna

JS 1403- - Chorąży ZS Piotr Gryboś

Podporucznik ZS Jan Piotrowski

JS 1404 - Mokotów, Ursynów- Podporucznik ZS Mariusz Kostaniak

Sekcyjny Grzegorz Jabłoński

JS1411- Warszawa – Pruszków - Chorąży ZS Maciej Stelmaszczyk

Zastępca Komendanta Obwodu ds. logistycznych

Zastępca – Drużynowy ZS Sławomir Matych

Kapelan ZS „Strzelec”- Ks. Kapitan Grzegorz Idzik

JS1442 Kozienice- Drużynowy ZS Kamil Kowalczyk

Generał Brygady Jerzy Matusik- Członek Honorowy

Starszy Sierżant Michał Marczyk

Podporucznik Marcin Strejch

 

COMBAT ALERT- Marcin Korowaj

 

 

OKRĘG POŁUDNIOWY   

Komendant Okręgu

Kapitan ZS Sylwester Szmit

Porucznik ZS Dariusz Greń - Zastępca Komendanta Okręgu do Spraw Szkoleń

Zastępca ds. logistycznych- Podporucznik ZS Aleksandra Chojnowska

Zastępca ds. organizacyjnych- Podporucznik ZS Patrycja Styczeń

                   

Obwód Świętokrzyski JS2100

Komendant – Młodszy Inspektor ZS Jacek Bilski

Podporucznik ZS Tomasz Dąbczyński

JS2104- Skarżysko- Kamienna- Sekcyjny ZS Rafał Kowalczyk

Podporucznik ZS Krzysztof Kurowski

JS2105- Kielce- Podporucznik ZS Tomasz Ossowski

JS2151 Staszów-St. Inspektor Edward Drózd

Podporucznik ZS Jakub Majka- Zastępca d.s. Szkoleń

Podporucznik Maciej Szymaszek- Strzelecki Sąd Honorowy

Młodszy Inspektor Marek Morawski

JS2130- Kazimierza Wielka – Podporucznik ZS Zbigniew Cieśniarski

Zastępca Dowódcy JS2130- Kazimierza Wielka – Podporucznik ZS Robert Pałka

Podporucznik Henryk Mróz- Strzelecki Sąd Honorowy

JS2140(JS2131?) – Pińczów – Chorąży ZS ZS Julia Chojnowska

St. Sierżant Karol Mazurczak- Komisja Rewizyjna

JS2160- Końskie- Drużynowy Dawid Piskorski

Drużynowy Tobiasz Stoszewski

Obwód Podkarpacki JS2200

Komendant- Kapitan ZS Wacław Borowy

Sierżant ZS Marek Sztuka- Wydział Szkoleń Obwód Podkarpacki

Zastępca Komendanta Obwodu d.s. Logistycznych- Starszy Strzelec ZS Krystian Głód

JS2210- Sanok- Drużynowa ZS Karolina Borowy- w Warszawie na AON

JS2221- Mielec – Chorąży ZS Rajmund Pietryka

Obwód Śląski JS2300

Komendant – Starszy Inspektor ZS Mirosław Zganiacz

Bielsko- Biała- Sierżant ZS Maciej Osowski

Obwód Małopolski JS2400

JS2402- Limanowa- Inspektor ZS Stanisław Dębski- Komendant Obwodu.

Zastępca Komendanta Obwodu d.s. Logistycznych- Drużynowa Aleksandra Koza

JS2403- Kraków- Starszy Sierżant ZS Jakub Łodej

St. Sierżant ZS Mateusz Sobczeński - Szef Szkoleń Obwodu Małopolskiego.

Inspektor ZS Karol Jurkowski- Wydział Szkoleń Obwód Małopolski

JS2404- Mszana Dolna- Podporucznik ZS Bogusław Schmidt

Kwatermistrz- Drużynowa Zuzanna Tromiczak

OKRĘG ZACHODNI

Komendant Okręgu

Starszy Inspektor ZS Łukasz Kołcz- Szef Szkoleń Okręgu Zachodniego

Podporucznik ZS Aleksandra Kołcz

Chorąży ZS Robert Wodnik

Chorąży ZS Jakub Loryncki

 

Obwód Wielkopolski JS4100

P.O. Komendanta Obwodu

Starszy Inspektor ZS Łukasz Kołcz-

Zastępca Komendanta d.s. Logistycznych- Chorąży ZS Agnieszka Sosińska

JS4111- Poznań- Luboń- Chorąży ZS Mateusz Karczewski

Drużynowy ZS Jakub Szaroleta

JS4150- Konin- Sierżant ZS Wioletta Topolska

Zastępca- Sierżant ZS Ariel Wiśniewski

JS4141- Kalisz- Porucznik ZS Piotr Kempiński- Wielkopolski Pododdział Reprezentacyjny

Sierżant ZS Natalia Sobczak

 

Obwód Lubuski- 4400

Chorąży ZS Mateusz Skoczylas- czasowo w Krakowie

 

Obwód Dolnośląski JS4300        

Komendant Obwodu- Podporucznik ZS Ksiądz Tadeusz Szymaniak

JS4301(JS4302?)- Wrocław- Porucznik ZS Bartosz Mońka

Szkoła- St. Strzelec Barbara Strojna

JS4310- Legnica- Sekcyjny Filip Ługawiec

JS4320- Piechowice- Sekcyjny Tomasz Fikier

JS4330- Strzelin- Sekcyjny Bartosz Fuławka

Zastępcy Komendantów Obwodów i Okręgów do spraw Logistycznych:

 

3300- Obwód Kujawsko-Pomorski- Chorąży ZS Piotr Motyl,

4000- Okręg Zachodni- Chorąży ZS Agnieszka Sosińska,

1400 Obwód Mazowiecki- Chorąży ZS Maciej Stelmaszczyk,

1200- Obwód Łódzki- Chorąży ZS Emilia Pązik,

2000- Okręg Południowy- Podporucznik ZS Aleksandra Chojnowska